Konkurs grabiński Ślepy Tor 2 - histeryczna groza kolejowa

Radosna
Awatar użytkownika
Kreuzgang
Rozgoryczony

Konkurs grabiński Ślepy Tor 2 - histeryczna groza kolejowa

Postautor: Kreuzgang » 03 paź 2016, 22:23

Histeria ogłasza kolejny konkurs literacki. Tym razem w klimatach prozy Grabińskiego.

http://magazynhisteria.pl/slepy-tor-2/

Na poprzedni konkurs - pomimo zapowiedzi - nie udało mi się dostarczyć opowiadania ( brak samozaparcia), może tym razem będzie lepiej.

Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia.
"I learned that life is a long and difficult road, but you have to keep going, or you'll fall by the wayside".

Steve McQueen

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Konkurs Ślepy Tor - histeryczna groza kolejowa

Postautor: Dead_Clown » 03 paź 2016, 22:29

Myślę, że entuzjastów Grabińskiego tu nie zabraknie. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom i po cichu liczę, że jeszcze kiedyś pessimus zdominuje "Histerię" (albo inny periodyk) równie mocno jak przy okazji numeru poświęconemu Ligottiemu.
The Devil enters the prompter’s box and the play is ready to start.
Robert W. Service, The Harpy

Awatar użytkownika
Kreuzgang
Rozgoryczony

Re: Konkurs grabiński Ślepy Tor 2 - histeryczna groza kolejowa

Postautor: Kreuzgang » 03 paź 2016, 22:34

Dead_Clown pisze:Myślę, że entuzjastów Grabińskiego tu nie zabraknie. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom i po cichu liczę, że jeszcze kiedyś pessimus zdominuje "Histerię" (albo inny periodyk) równie mocno jak przy okazji numeru poświęconemu Ligottiemu.

Swoją drogą, moglibyśmy się chyba nawet postarać o jakiś patronat dla kolejnych wydań konkursów Histerii, jak uważasz? Od numeru poświęconego Ligottiemu ludzie związani z tym forum załapują się na miejsca na podium, same inicjatywy są tutaj na bieżąco publikowane i dyskutowane... wpisanie nas na listę patronów byłoby w tych okolicznościach formalnością.
"I learned that life is a long and difficult road, but you have to keep going, or you'll fall by the wayside".

Steve McQueen

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Dead_Clown » 03 paź 2016, 22:36

Porozmawiam z Maciejem i Błażejem jak by to sobie wyobrażali.

Awatar użytkownika
Kłapouchy
Optymista

Postautor: Kłapouchy » 02 lis 2016, 8:40

Swoją drogą, miesięczne deadline'y na napisanie opowiadania - mimo tego że w przypadku miesięcznika zrozumiałe - to jednak dość niewielka ilość czasu na napisanie i dopracowanie tekstu, przynajmniej jak dla mnie.
"– A ty jak się masz? – spytał Puchatek
– Nie bardzo się mam – odpowiedział Kłapouchy. – Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał."

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Dead_Clown » 02 lis 2016, 10:34

Dlatego nie biorę nigdy udziału w konkursach - chyba, że mam już gotowy tekst. Ale na "zawołanie i na zadany temat" w miesiąc - no, nie, nie dałbym rady.

Awatar użytkownika
jack craven
Pierwsze wątpliwości

Postautor: jack craven » 02 lis 2016, 19:08

Wojtku, może to i lepiej, że nie piszesz tekstów taśmowo, każde Twoje opowiadanie jest dopracowane i uderza bardzo mocno, dokładnie w taki sposób, jaki planujesz. Też nie jestem fanem pośpiechu w pisaniu, poziom błędów w tekście wzrasta proporcjonalnie do kurczącego się czasu :)

Z drugiej strony takie konkursy to wyzwania i masa, naprawdę masa frajdy. A i ogromna radość, jeśli uda się gdzieś wybić.
"Byłem chory, a dziś jeszcze nie piłem kawy. Nie może pan ode mnie oczekiwać dowcipu wysokiej klasy."

Wróć do „Twórczość”