Antologia Polskie Weird Fiction

Radosna
old weirdman
Pesymista

Re: Antologia Polskie Weird Fiction

Postautor: old weirdman » 20 sty 2018, 14:28

Jak już wspominałem zrobimy wszystko ( ja i wydawca) by poziom antologii osiągnął (już na starcie ) wysokie notowania poprzez wybór najlepszych tekstów polskiego weird fiction ale i (między innymi) poprzez gościnny udział uznanych, międzynarodowych gwiazd tego gatunku. Miło mi Wam zakomunikować- i tu odkryje pierwszego naszego asa w rękawie- że w antologii znajdzie się opowiadanie samego Thomasa Ligottiego! Tak- będzie to " Nethescurial "- wspaniały horror Lovecraftowski mistrza. Opowiadanie pozyskane (jak i aktualnie tłumaczone) przez Wojciecha Gunię. Mam nadzieję, że to zmobilizuje Was do jeszcze bardziej wytężonej pracy twórczej- to będzie zjawiskowa antologia!
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

old weirdman
Pesymista

Re: Antologia Polskie Weird Fiction

Postautor: old weirdman » 28 sty 2018, 10:45

Wszelkie rozmowy na temat projektu Polskie Weird Fiction zostają z dniem dzisiejszym przeniesione na grupę Horror Weird Fiction (facebook ).
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

Wróć do „Twórczość”