Uwagi, problemy, sugestie

Awatar użytkownika
Ammon
Administrator

Re: Uwagi, problemy, sugestie

Postautor: Ammon » 13 lut 2015, 14:19

Spróbuj wyczyścić ciasteczka (na dolnej belce jest link "Usuń ciasteczka witryny"), musiałem trochę pogrzebać w ustawieniach.
Istnieją na ziemi rzeczywiście bardzo piękne widoki; ale ze sztafażem wszędzie jest kiepsko, dlatego nie należy się przy nich zatrzymywać.

Schopenhauer

Zuy_pan

Postautor: Zuy_pan » 13 lut 2015, 15:36

Pomogło.

Awatar użytkownika
Kreuzgang
Rozgoryczony

Postautor: Kreuzgang » 13 lut 2015, 19:41

Ammon pisze:Spróbuj wyczyścić ciasteczka (na dolnej belce jest link "Usuń ciasteczka witryny"), musiałem trochę pogrzebać w ustawieniach.

Obawiam się, że to może być problem powszechny, sam miałem przed chwilą podobnie, ale już zastosowałem się do twojej instrukcji. Może warto z tego zrobić jakiś komunikat?
"I learned that life is a long and difficult road, but you have to keep going, or you'll fall by the wayside".

Steve McQueen

Awatar użytkownika
KtoKolwiek
Optymista

Postautor: KtoKolwiek » 13 lut 2015, 21:22

U mnie problem ten występuje tylko w Mozilli. W Chrome (którego nie używam prawie w ogóle) problem taki nie występuje mimo tego, że na forum logowałem się już dzisiaj kilka razy. Mam tylko nadzieję, że nie będę zmuszony przeglądać forum w chrome. Ciężko mi odzwyczaić się od Mozilli.

seahorse
Rozczarowany
Kontaktowanie:

Postautor: seahorse » 13 lut 2015, 21:31

Spróbuj usunąć ciasteczka ręcznie. Mnie opcja Usuń ciasteczka witryny coś nie chciała zadziałać pod Firefoxem. Natomiast ich usunięcie z poziomu opcji przeglądarki pomogło.

Awatar użytkownika
nihil reich
Optymista

Postautor: nihil reich » 13 lut 2015, 23:18

seahorse pisze:Spróbuj usunąć ciasteczka ręcznie. Mnie opcja Usuń ciasteczka witryny coś nie chciała zadziałać pod Firefoxem. Natomiast ich usunięcie z poziomu opcji przeglądarki pomogło.

Też nie działała mi opcja Usuń ciasteczka witryny, tyle że w Chrome.
They give birth astride of a grave, the light gleams an instant, then it's night once more.

Awatar użytkownika
Ammon
Administrator

Postautor: Ammon » 14 lut 2015, 14:52

Sorry za te problemy. Strasznie mnie wkurzało, że forum niepoprawnie zliczało użytkowników przeglądających dany dział. Udało mi się to rozwiązać, ale musiałem zmienić domenę ciasteczek i stąd te kłopoty.
Istnieją na ziemi rzeczywiście bardzo piękne widoki; ale ze sztafażem wszędzie jest kiepsko, dlatego nie należy się przy nich zatrzymywać.

Schopenhauer

Awatar użytkownika
Dante

Postautor: Dante » 20 lut 2015, 0:04

Masakra. Dopiero dzisiaj zdołałem się dobić z powrotem do forum, po paru dniach walk.

Awatar użytkownika
Ammon
Administrator

Postautor: Ammon » 20 lut 2015, 3:36

Dante pisze:Masakra. Dopiero dzisiaj zdołałem się dobić z powrotem do forum, po paru dniach walk.

A co się działo?

Schopenhauer

Awatar użytkownika
Dante

Postautor: Dante » 21 lut 2015, 13:12

Próbowałem usunąć ciasteczka poprzez kliknięcie w link w dolnej belce, a to nie skutkowało. Dopiero później zorientowałem się, że trzeba też spróbować z poziomu przeglądarki ;)

Wróć do „Sprawy techniczne”