George Carlin

Patrycjusz
Rozczarowany

George Carlin

Postautor: Patrycjusz » 05 kwie 2016, 17:42

W związku z ostatnim aborcyjnym tematem zastępczym zamieszczam, co ma do powiedzenia na ten temat mój ulubiony "komik"(?). Na koniec nawet zaczyna jeździć po wartości życia więc polecam. Niestety urwało w najlepszym momencie.

George Carlin - aborcja i świętość życia

Polecam wszystkie jego stand-upy bo są bardzo... pesymistyczne. ;)

Awatar użytkownika
saikodasein
Optymista

Re: George Carlin

Postautor: saikodasein » 06 kwie 2016, 16:29

Dzięki za to, nie znałem człowieka. Świetne. Szkoda, że urywa (nie tylko w wersji pl, która paradoksalnie jest jedną z dłuższych na YT).
Maybe the honorable thing for our species to do is deny our programming, stop reproducing, walk hand in hand into extinction, one last midnight - brothers and sisters opting out of a raw deal. Rusty Cohle, True Detective

seahorse
Rozczarowany
Kontaktowanie:

Postautor: seahorse » 06 kwie 2016, 20:04

Na pesymistyczną dokładkę:
George Carlin - The planet is fine [PL]

A poza tym, pomijając wydźwięki pesymistyczne, to miał w swojej karierze kilka absolutnie genialnych momentów. Garść wybranych:
George Carlin - Seven dirty words
George Carlin - Time
George Carlin - Modern man

old weirdman
Pesymista

Postautor: old weirdman » 06 kwie 2016, 20:58

The planet is fine-całkiem,całkiem. Co prawda teoria jakoby życie na Ziemi powstało tylko po to by wyprodukować woreczki foliowe a nastepnie zniknąć wydaje się nieco naciągana ale z pewnością warta publicznej debaty potężnych umysłów naszego kraju.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

Awatar użytkownika
saikodasein
Optymista

Postautor: saikodasein » 06 kwie 2016, 21:43

Carlin o Bogu u Billa Mahera

Gospodarz programu skradł show.
Maybe the honorable thing for our species to do is deny our programming, stop reproducing, walk hand in hand into extinction, one last midnight - brothers and sisters opting out of a raw deal. Rusty Cohle, True Detective

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Dead_Clown » 06 kwie 2016, 22:38

Trudno go nie uwielbiać, idealnie reprezentuje to, o czym Ligotti mówił w wywiadzie: sprawiać, żeby ludzie śmiali się w drodze na własny pogrzeb.

Mistrz:)
The Devil enters the prompter’s box and the play is ready to start.
Robert W. Service, The Harpy

Wróć do „Hydepark”