Twittery, blogi, etc.

Patrycjusz
Rozczarowany

Re: Twittery, blogi, etc.

Postautor: Patrycjusz » 22 gru 2016, 1:33

Od dłuższego czasu nieczynna jest strona "zacmienie.org". Czy ktoś z obecnych tutaj jest właścicielem tej domeny, lub zna jej właściciela? Kiedy można oczekiwać jej wznowienia? Była tam masa artykułów mnie interesujących, których nie zdążyłem przeczytać lub przeczytałem, ale nie zrozumiałem.

Vulpes Inculta
Pierwsze wątpliwości

Postautor: Vulpes Inculta » 22 gru 2016, 2:02

Póki nie odwieszą zawsze możesz spróbować szczęścia z http://web.archive.org/web/201504010000 ... mienie.org

Awatar użytkownika
Kreuzgang
Rozgoryczony

Postautor: Kreuzgang » 22 gru 2016, 9:12

Patrycjusz pisze:Od dłuższego czasu nieczynna jest strona "zacmienie.org".

Autor wspominał, że intencją ( główną?) stworzenia strony było spopularyzowanie myśli Thomasa Ligottiego; świętował wydanie w Polsce Teatro Grottesco i pewnie uznał wówczas swoją misję za zakończoną. Też mam sentyment do Zaćmienia, zastanawiałem się co by było gdyby wygospodarować w internecie miejsce które nie dość że można przeczytać teksty na podobne tematy, to jeszcze o nich porozmawiać. Skończyło się na powstaniu Pessimusa.
"I learned that life is a long and difficult road, but you have to keep going, or you'll fall by the wayside".

Steve McQueen

Wróć do „Hydepark”