Powitanie

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Powitanie

Postautor: Dead_Clown » 21 mar 2015, 22:08

Dzień dobry (wieczór) wszystkim nowym, zarówno tym, którzy już zdążyli dać się poznać, jak i tym, którzy dopiero zamierzają dać się poznać;)
The Devil enters the prompter’s box and the play is ready to start.
Robert W. Service, The Harpy

old weirdman
Pesymista

Postautor: old weirdman » 22 mar 2015, 10:21

Vulpes-to pozdrowienia od drugiego gdynianina;choć od kilku lat mieszkam w Rumi-10 km od Gdyni. A wiekowo... no,ponad 20 lat różnicy.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

ufo

Postautor: ufo » 22 mar 2015, 14:30

Dzień Dobry.
dysonans poznawczy 24h

old weirdman
Pesymista

Postautor: old weirdman » 22 mar 2015, 15:40

Dzień dobry. Witam kolejnego miłośnika malarstwa Pana B. i "wyklętych" filozofii.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

Aki
Optymista

Postautor: Aki » 24 mar 2015, 18:22

Również się przywitam.
Nie wiem, z czego to wynika, ale coraz mi trudniej zmusić się do pisania i udzielania gdziekolwiek. Tutaj także dość długo zwlekałem - gdyby nie delikatne napomnienie w temacie technicznym o możliwej Wielkiej Czystce, pewnie wciąż zerkałbym na forum z dalszej odległości. Może sprawiają to upływające lata, a może jakieś ogólne zniechęcenie do wymiany poglądów połączone z przekonaniem, że właściwie nie mam nic ciekawego do powiedzenia.

Jako że nie wiem, czy nie jest to mój pierwszy i ostatni wpis, jeszcze tylko dwie krótkie sprawy, które od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie, a których z braku śmiałości nie doprowadziłem do końca.

Po pierwsze, podziękowanie za wydanie, tłumaczenie i kapitalny efekt końcowy "Teatro Grottesco". Nie wiem wprawdzie, kto tu bywa i pod jakim ukrywa się nickiem, ale przynajmniej jedną osobę rozpoznałem, więc na jej ręce: Panowie, bardzo dziękuję.

Po drugie, specjalne podziękowania dla Dead_Clowna za "Powrót", wpisy na blogu, przekłady i fotografie (To, co zostaje, Miasta, Dom (w sąsiedztwie) - znakomite). Dziękuję bardzo.

Zdaję sobie sprawę, że przynajmniej kilka osób pominąłem, nie chciałbym już jednak nadużywać cierpliwości i gościnności. Napiszę więc tak: dzięki, że jesteście.

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Dead_Clown » 24 mar 2015, 20:50

Dzięki:)

No i witam w naszej wesołej gromadce.

Udzielaj sie (albo nie udzielaj) jak chcesz i kiedy chcesz. Wszystko dozwolone, zero presji;)
The Devil enters the prompter’s box and the play is ready to start.
Robert W. Service, The Harpy

noob

Postautor: noob » 28 mar 2015, 19:25

Dzień dobry,

w ogóle nie identyfikuję się z pesymizmem, ani nihilizmem, jestem tutaj, bo któryś z użytkowników zalinkował do mojej stronki. Wolę jednak pozostać anonimowa i nie wiem jaka.

Nie

Postautor: Nie » 12 wrz 2015, 16:52

Cześć. O forum dowiedziałem się od dobrego Kolegi, który ma tu konto od jakiegoś czasu. Polecił mi zapoznanie się z wątkiem muzycznym, co uczyniłem i zamierzam się tam od czasu do czasu udzielać. Poza tym chętnie zapoznam się z innymi tematami.

old weirdman
Pesymista

Postautor: old weirdman » 14 wrz 2015, 10:44

Witaj kolego!

verstorung

Postautor: verstorung » 12 paź 2015, 9:07

Dzień dobry! (choć pewnie okaże się zaraz, że z racji specyfiki tego miejsca wcale nie taki dobry ;) Forum podglądam od pewnego czasu. Parę razy przymierzałem się do napisania tutaj czegoś, ale analizując moją dotychczasową aktywność na forach, raczej będzie wydarzało się to sporadycznie. Niemniej czuję potrzebę zaznaczenia swojej obecności tutaj, co niniejszym czynię. Pozdrawiam.
"Nie ma czego wychwalać, nie ma czego potępiać, nie ma czego oskarżać, ale z wielu rzeczy trzeba się śmiać – wszystko jest śmiechu warte, kiedy człowiek pomyśli o śmierci"

Thomas Bernhard

Wróć do „Hydepark”