Powitanie

Awatar użytkownika
Pessimus01
Kontaktowanie:

Re: Powitanie

Postautor: Pessimus01 » 12 wrz 2016, 10:21

Witam!

old weirdman
Pesymista

Postautor: old weirdman » 12 wrz 2016, 11:56

Witaj na planecie Ziemia.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

lukk79

Postautor: lukk79 » 05 gru 2017, 21:05

Witam wszystkich,

ciekawe forum, fajnie, że takie jest. Mam na imię Łukasz. Pozdrawiam.

old weirdman
Pesymista

Postautor: old weirdman » 06 gru 2017, 7:03

Witaj.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

Awatar użytkownika
Yuri Kelsollf
Kontaktowanie:

Postautor: Yuri Kelsollf » 31 mar 2018, 13:49

Witajcie, Rozgoryczeni.

W skrócie: 20letni poeta próbujący przełamać się do pisania prozy, meloman. Mentalny pesymista zauroczony buddyzmem, który przysięga, że wszelkie ważniejsze teksty filozoficzne dotyczące pesymizmu, przeczyta w krótkim czasie. Z pewnością zasypię to forum swoimi tak-zwanymi-dziełami, póki nie założę bloga, do którego wrzucę oczywiście link.

Przyznaję, że to forum robi na mnie niesamowite wrażenie. Oaza na śmieszkowej internetowej pustyni.

Ku śmierci, Bracia i Siostry!

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Dead_Clown » 02 kwie 2018, 23:23

Ostatnie zdanie powiało jakimś takim jednak optymizmem, wiarą szczęśliwe zakończenie. Ale, oczywiście, witaj.
The Devil enters the prompter’s box and the play is ready to start.
Robert W. Service, The Harpy

Saul

Postautor: Saul » 05 kwie 2018, 23:59

No to ja również się przywitam czy raczej przedstawie.

Jestem materialistą czerpiący wielką przyjemność z dyskusji na poziomie, a łatwo wpadającym w złość słuchając bezsensownej paplaniny zatwardziałych egocentryków. Z życia staram się czerpać jak najwięcej, nawet jeśli nie mam o nim samym dobrego zdania, to chociaż staram sieje wykorzystać. Ekspresje przelewam na papier, zaczytuje się w weird, ale często sięgam po mniej intelektualna grozę, klasykę i nie tylko.

Mam nadzieję, że forum nie jest tak wymarłe, jak się wydaję. Z wielką (nie?)przyjemnością wczytuję się w jego zakamarki i mam nadzieję, że jeszcze wiele przede mną. Kłaniam się użytkownikom w wyrazie uznaniu za twórczość.

Wróć do „Hydepark”