Sadania - rzeźba

Sublimacje ciemności
Patrycjusz
Rozczarowany

Sadania - rzeźba

Postautor: Patrycjusz » 23 wrz 2015, 13:00

Trafiłem dziś na piękne rzeźby, które zawierają w sobie duże pokłady deformacji, groteski, cierpienia - postanowiłem się tym odkryciem podzielić:

Sculpture experiments by Sadania

Ciekawe jest to, że ogólnie nie interesuję się rzeźbą, jednak kiedy tylko to zobaczyłem, absolutnie się zakochałem - potwierdza to zasadę, że nieważne "co" tylko "jak".

Awatar użytkownika
Kreuzgang
Rozgoryczony

Re: Sadania - rzeźba

Postautor: Kreuzgang » 23 wrz 2015, 17:12

Potwierdzam, wspaniałe.

Zwłaszcza te strzeliście kiełkujące ohydą, bądź gnijące w pozlewanej masie nieregularne "koszmary organizmu", których tytułów nie chce mi się wymieniać.

Aż naszła mnie ochota zainteresować się kolekcjonowaniem nietypowych, lovecraftowsko-ligottiańskich rzeźb, ale dalekich od dosłownych odniesień. Z pewnością to hobby droższe niż mi się wydaje.
"I learned that life is a long and difficult road, but you have to keep going, or you'll fall by the wayside".

Steve McQueen

old weirdman
Pesymista

Re: Sadania - rzeźba

Postautor: old weirdman » 23 wrz 2015, 17:53

A może koledzy spróbują sami coś stworzyć? Mówię poważnie. Oczywiście niekoniecznie ku publicznej demonstracji zaraz ale może okaże się,że macie ku temu skłonność,talent. Old weirdman już próbował-nie ma. Ale to nie znaczy,że Wy też nie macie.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

Wróć do „Sztuka”