Łukasz Radecki - Królestwo Gore

Awatar użytkownika
Dead_Clown
Administrator
Kontaktowanie:

Łukasz Radecki - Królestwo Gore

Postautor: Dead_Clown » 23 kwie 2017, 11:36

Obrazek

Za wydawcą:
Wstrząsające historie mistrza gatunku i laureata Nagrody Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Bezlitosna podróż przez ludzkie koszmary i potworności, bezdyskusyjny dowód na to, że horror ekstremalny jest kolejnym krokiem rozwojowym literatury naturalizmu. Oto świat patologii, okrucieństwa i zbrodni, jakie czyni człowiek. Thriller i horror w natężeniu dla czytelników o naprawdę mocnych nerwach. Bezprecedensowy przykład najbrutalniejszej odmiany literatury w Polsce.

Tak w blurbie o książce pisze nasz kolega Old Weirdman:

Łukasz Radecki - najpopularniejszy polski autor horrorów,laureat Nagrody Literatury Grozy im. Stefana Grabinskiego odsłania swoje mroczne oblicze w 14 opowieściach gore. Radecki w mistrzowski sposób łączy horror społecznie zaangażowany z estetyką gore. To pełnokrwista groza, naturalistyczny horror,to brutalne historie o ludzkiej słabości i genezie grzechu. To ciąg refleksji nad mroczną stroną ludzkiej natury,to bestialstwo które może rozgrywa się tuż obok. To wreszcie horror nadnaturalny który ponownie udowadnia,że najstraszliwszych czynów dopuszcza się zawsze człowiek. 14 brutalnie szczerych opowieści Radeckiego to literatura gore na najwyższym poziomie!
The Devil enters the prompter’s box and the play is ready to start.
Robert W. Service, The Harpy

old weirdman
Pesymista

Re: Łukasz Radecki - Królestwo Gore

Postautor: old weirdman » 29 kwie 2017, 12:23

18216520_1424657690926207_7490630873807546093_o.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

old weirdman
Pesymista

Re: Łukasz Radecki - Królestwo Gore

Postautor: old weirdman » 29 kwie 2017, 12:26

Finalna wersja okładki książki Łukasza Radeckiego -na okładce m.in. napisany przeze mnie dla Łukasza blurb.
"Zostałem księdzem,bo nie chciałem zostać ojcem".- Wojtek Gunia "Nie ma wędrowca".

Wróć do „Patronaty”